Pralnia: 602 11 44 11 Zamówienia: 608 43 22 33
Dowóz

Pralnia

Zawsze idealnie czyste i świeże!

O nas

Nasza firma znajduję się na ulicy Łęczyckiej 39 już od 1997 roku. Wykonujemy usługi pralnicze w szerokim zakresie dla osób indywidualnych i firm. Zapewniamy naszym klientom wysoką jakość usług przy zastosowaniu maszyn i środków produkcji renomowanych światowych producentów m.in takich jak Girbau, Primus czy Pony.

Na sukces naszej pralni składa się nie tylko najwyższej jakości sprzęt ale przede wszystkim doskonale wyszkolony i doświadczony personel. Ogólny zakres naszej działalności to między innymi: pranie wodne, czyszczenie chemiczne odzieży, prasowanie, maglowanie, krochmalenie, pranie dywanów i wykładzin. Dodatkowo oferujemy również odbiór i dowóz rzeczy klienta ze wskazanego przez niego adresu.

Pranie

Dzięki zastosowaniu profesjonalnych i ekologicznych środków piorących indywidualnie dobranych do danego typu rzeczy i rodzaju zabrudzenia żadna plama czy zabrudzenie nie będzie nam straszne.

Prasowanie

Najwyższej jakości żelazka parowe gwarantują, że poradzimy sobie z wszelkimi zagnieceniami i niedoskonałościami powstałymi podczas procesu suszenia prania.

Maglowanie

Jest to rodzaj prasowania dedykowany głównie do pościeli i obrusów. Dzięki niemu rzeczy uzyskają nienaganny wygląd, będą trwalsze i łatwiejsze do przechowywania.

Dywany

Wieloetapowa usługa prania wodnego dywanów, która usuwa mocne zabrudzenia, nieprzyjemne zapachy oraz zabezpiecza przed nowymi zabrudzeniami.

Formularz zamówień

Nie trać czasu, zamów odbiór i dówóz swojego prania bez wychodzenia z domu. Bezpłatnie odbierzemy zamówienia powyżej 60zł w promieniu 5km od naszej firmy. Powyżej tej odległości warunki odbioru i dowozu ustalane sa indywidualnie.